Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podpisanie umowy w Ministerstwie Obrony Narodowej

W dniu 29 listopada 2018r w siedzibie Biura do Spraw Proobronnych Ministerstwa Obrony Narodowej w Warszawie, przedstawiciele władz Powiatu Łańcuckiego oraz dyrektor naszej szkoły podpisali umowę, na dofinansowanie pakietu wyposażenia dla uczniów klas mundurowych.

Przypominamy, że od tego roku klasy wojskowe w naszej szkole są objęte patronatem i wsparciem Ministerstwa Obrony Narodowej. Zostaliśmy zakwalifikowani do programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych. W województwie podkarpackim jest tylko 9 takich szkół.

W imieniu MON, umowę podpisał dyrektor Biura do Spraw Proobronnych - Waldemar Zubek. Ze strony szkoły umowę podpisali: Starosta Łańcucki - Adam Krzysztoń, Wicestarosta Łańcucki - Barbara Pilawa-Kraus oraz dyrektor szkoły Bogusław Blajer.

 

Joomla Templates - by Joomlage.com