Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Świąteczny piątek

Piątek był bardzo uroczystym dniem w naszej szkole-rozpoczęliśmy go od Jasełek, a później odbyły się Wigilie klasowe. Punktualnie o 9-tej cała społeczność szkolna zgromadziła się na sali gimnastycznej, gdzie klasa 1 TB, wspierana przez koleżanki z 1 LA , przedstawiła montaż słowno-muzyczny o tradycjach Bożego Narodzenia w Polsce. W takim dniu nie mogło zabraknąć występów naszej szkolnej orkiestry dętej, występów solowych i wspólnego kolędowania. Narracja, piękne kolędy, wiersze i serdeczne życzenia wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Przedłużeniem tej uroczystości były Wigilie klasowe. Nagłośnieniem akademii zajął się nasz starszy kolega Kacper, a z obiektywem aparatu pracował pan Janek.

Dziękujemy wszystkim wykonawcom i publiczności za piękny wspólnie spędzony czas i życzymy wszystkim Wesołych Świąt .

Małgorzata Korzystka

 Zdjęcia można pooglądać   tutaj 

Joomla Templates - by Joomlage.com