Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

III Powiatowy Konkurs Matematyczny „I love numbers”

 

 Nauczyciele matematyki

 

Uprzejmie zawiadamiam, że 13 grudnia 2018 roku o godz. 900  w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Łańcucie odbędzie się III Powiatowy Konkurs Matematyczny w języku angielskim „ I love numbers”. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych oraz uczniowie ostatniej klasy szkół podstawowych.

            Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w w/w konkursie i oczekuję na listy zwycięzców etapów szkolnych do 7 listopada 2018r. drogą mailową: sekretariat@zs2lancut lub listownie. Proszę  o podanie imion i nazwisk zwycięzców, klasę, do której uczeń (uczennica) uczęszcza oraz imię i nazwisko nauczyciela uczącego. Każdy uczeń musi wypełnić formularz zgłoszenia i dostarczyć w dniu konkursu. Szczegółowy regulamin konkursu i  formularz zgłoszenia jest udostępniony na stronie szkoły Zespołu Szkół Nr 2 w Łańcucie oraz zostanie rozesłany drogą mailową do państwa szkoły.

 

Proszę o informacje na adres:

Zespół Szkół Nr 2

ul.  Podzwierzyniec  41

37-100 Łańcut

III Powiatowy Konkurs Matematyczny „ I love numbers”

 

adres mailowy: sekretariat@zs2lancut>

  

Przewodnicząca Komisji Konkursu

 

Formularz zgłoszenia

 

Regulamin konkursu

 

Matematyczny słownik angielsko – polski, polsko – angielski

 

 

Joomla Templates - by Joomlage.com