Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jesteśmy mistrzami!

W dniu 29 października 2018 roku o godzinie 9:00 na hali MOSiR Łańcut rozpoczęły się mistrzostwa Łańcuta dla uczniów szkół średnich w piłce nożnej halowej z udziałem naszej szkoły. Organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łańcucie.

Naszą szkołę reprezentowało 8 zawodników prowadzonych przez Pana Marka Surówkę, byli to: Bartłomiej Sroczyk, Kamil Sroczyk, Mateusz Bartnik, Paweł Surmacz, Dawid Mielniczek, Krystian Czerwonka, Mateusz Kubis i Hubert Balawender.

Udział w turnieju wzięły także inne szkoły z Łańcuta: I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół nr 3 i Niepubliczny Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy.

Drużyny zostały podzielone na 2 grupy. Nasza szkoła rywalizowała w grupie z NMOW-u i Zespołem Szkół nr 3. W pierwszym meczu pokonaliśmy drużynę „Ekonomika” 4:2. Dla naszej szkoły, bramki strzelali: Kubis Mateusz (3) i Bartnik Mateusz (1).

W drugim spotkaniu w grupie zmierzyliśmy się z NMOW-u i mecz zakończył się dla nas pewnym zwycięstwem 5:0. Bramki strzelali: Bartnik Mateusz (3) i Surmacz Paweł (2).

W półfinale nasza drużyna zmierzyła się z II LO - wynik po regulaminowym czasie był remisowy 0:0 i zwycięzcę musiały wyłonić rzuty karne - wygrane 2:1 przez naszych zawodników. W finałowym spotkaniu pokonaliśmy TMR 2 : 1 i zostaliśmy zwycięzcą turnieju! Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został nasz kolega - Mateusz Bartnik. Najlepszym strzelcem został także uczeń naszej szkoły, zdobywca 5 bramek - Mateusz Kubis. Gratulujemy!

Joomla Templates - by Joomlage.com