Człowiek - najlepsza inwestycja

Końcem kwietnia zakończyła się realizacja I etapu projektu Podkarpacie stawia na zawodowców. W czasie jego trwania wsparciem została objęta młodzież uczęszczająca do Technikum i ZSZ w naszej szkole. Odbyły się następujące zajęcia:

- 2 grupy uczestniczyły w dodatkowych zajęciach z matematyki

- 2 grupy uczestniczyły w dodatkowych zajęciach z zakresu opieki psychologiczno-pedagogicznej

- 1 grupa uczestniczyła w dodatkowych zajęciach z doradcą zawodowym

- 1 grupa ukończyła kurs przedstawiciel handlowy + prawo jazdy kategorii B

- 1 grupa ukończyła kurs projektowania CAD CAM

- 1 grupa ukończyła kurs spawania w różnych technikach

- 1 grupa ukończyła kurs operatora wózków widłowych

- 1 grupa ukończyła kurs operatora obrabiarek CNC

Ponadto w trakcie trwania projektu w czasie ferii szkolnych grupa uczniów uczestniczyła w praktykach zawodowych w zakładach pracy oraz w wyjeździe do zakładów przemysłowych. Więcej o wyjeździe tutaj:

lo