Taniec moją pasją

Do II edycji konkursu tanecznego „Taniec moją pasją” zgłosiło się pięciu wykonawców, oto oni:

Lp.

Imię i nazwisko, nazwa zespołu

Ilość osób

Nazwa utworu

1.

Grupa taneczna

„Ekonomik”

Zumba

2.

Para taneczna

Łyszczarz Gabriela i Jakub KIelar

Break dance

3.

Para taneczna

Wiktoria Kraus i Róża Krawczyk

Modern „Przyjaźń”

Gimnazjum Nr 1

4.

Zespół taneczny

Kamila Chudzik, Oliwia Mirecka, Martyna Balawejder, Katarzyna Marszałek, Klaudia Cyran

Jackpot

I LO

5.

Występ solo

Jadwiga Leńczyk

Jazz „Happiness”

I LO

Występ odbędzie się 25 lutego br. w filii MDK Łańcut, przy ulicy Podzwierzyniec podczas uroczystości Dnia Patrona Szkoły. Godzina rozpoczęcia prezentacji tanecznych to mniej więcej 11.

Wykonawców prosimy o złożenie płyt z nagraniem w zapisie audio w sekretariacie Zespołu Szkół Nr 2 najpóźniej dzień przed występem.

Miłą niespodzianką będzie występ finalistki I edycji konkursu tanecznego - Karoliny Lalickiej.