PODKARPACKI KONKURS MATEMATYCZNY 2014

W sobotę 15 lutego 2014 roku odbył się w naszej szkole etap powiatowy XIV Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Lei. Wzięli w nim udział uczniowie trzecich klas gimnazjum, pierwszych i drugich klas liceum oraz pierwszych, drugich i trzecich klas technikum. Łącznie do zawodów matematycznych rozgrywanych na dwóch poziomach przystąpiło 41 uczniów.

Na poziomie I (tj. gimnazjum, klasy pierwsze liceum i technikum oraz drugie technikum) najlepszymi okazali się:

1.Gabriela Międlar - I LO w Łańcucie,

2.Jakub Kwolek - I LO w Łańcucie,

3.Jacek Golenia i Przemysław Chmura – I LO w Łańcucie

Na poziomie II (drugie klasy liceum i trzecie technikum)  największą liczbę punktów zdobyli:

1.Szymon Sowa – I LO w Łańcucie

2.Weronika Kukla – II LO w Łańcucie

3.Karolina Grad – I LO w Łańcucie

Mikołaj Kosior – I LO w Łańcucie

4.Kinga Kaczmarczyk – I LO w Łańcucie

5.Anna Magryś – II LO w Łańcucie

Serdecznie dziękuję nauczycielom, którzy pracowali w komisji konkursowej i poprawiali prace, a wszystkim uczniom, którzy wzięli udział  w konkursie życzę dalszych sukcesów.

Małgorzata Wiatr