Jak nas widzą?

Co o swojej szkole sądzą sami uczniowie? To może być ciekawe – jak ją postrzegają i oceniają. Udało nam się dotrzeć do opinii jednej z uczennic klasy wojskowej. Oto ona:

VOGUE FOR FATIGUES AT SCHOOL?

Cześć, w końcu do Was wracam z nieco innym postem jak zawsze, nieco mijającym się z ideą bloga. Zaprezentuję Wam dzisiaj moją stylizację " dzienną ", a mianowicie chciałabym Wam pokazać jak wygląda mój dzień na co dzień, który nie polega tylko na "dobrym" ubiorze i pokazaniu Wam tego. Jestem uczennicą ostatniego roku liceum ogólnokształcącego o profilu wojskowym, dla niektórych to nic takiego, u innych budzi podziw i kontrowersje, że płeć żeńska także może być zainteresowana służbą mundurową, tak jak np. JA. Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły. Zaoferowała ona nam, czyli uczniom, wiele możliwości i pokazała w najlepszy sposób,  na czym polega służba mundurowa. Co w niej takiego innego jak w normalnej szkole? - hm, myślę że jest wiele interesujących zajęć dodatkowych, dużo wyjazdów i świetna atmosfera. W pierwszym roku, moja klasa miała zajęcia z samoobrony (krav maga), w drugim basen, a w trzecim siłownia/strzelnica, takie zajęcia obowiązują każdą klasę mundurową. W ubiegłym roku wszystkie klasy mundurowe miały możliwość wyjazdu na pięciodniowy poligon w Trzciańcu, oczywiście wyjazd obowiązkowy, wrażenia niezapomniane. Od pierwszej klasy, także obowiązkowo zaczęliśmy jeździć do jednostki wojskowej w Rzeszowie w ramach dodatkowych zajęć. Cóż więcej mogę napisać? - że wszystkich III gimnazjalistów zachęcam do składania podań właśnie do tej szkoły, na profil wojskowy bądź policyjny, chociaż nie tylko, bo szkoła ma również do zaoferowania wiele innych ciekawych profili. - Zapraszam także do lajkowania na facebook'u ZS2 Łańcut gdzie znajdziecie dużo więcej interesujących zdjęć np. z naszych wyjazdów. Teraz, kochani, życzę Wam miłego czytania i oglądania, buziak! :)