Rekrutacja na staże zawodowe realizowane w ramach projektu pn. „Podkarpacie stawia na zawodowców”

Człowiek - najlepsza inwestycja

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Łańcuckiego!

Powiat Łańcucki
oraz Lider Projektu - Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie,
w imieniu Samorządu Województw Podkarpackiego,
zapraszają do wzięcia udziału w dodatkowej edycji
staży zawodowych, realizowanych w 2015 roku
w ramach projektu pn. „Podkarpacie stawia na zawodowców”;
Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”,
Działania 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego”,
Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Kto może uczestniczyć w projekcie:
Uczestnikiem projektu może zostać uczeń/uczennica następujących szkół:
- Zespół Szkół Nr 2 im. J. Kochanowskiego w Łańcucie, ul. Podzwierzyniec 41, 37-100 Łańcut: Technikum Nr 1, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 1,
- Zespół Szkół Nr 3 im. M. Kopernika w Łańcucie, ul. Farna 10, 37-100 Łańcut: Technikum Nr 2, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 2,
- Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie, ul. Armii Krajowej 51, 37-100 Łańcut: Technikum Nr 3, Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 3.

Płatne miesięczne staże zawodowe będą odbywać się w okresie wakacji:
1) ZS Nr 2 – 16 uczniów/uczennic,
2) ZS Nr 3 – 31 uczniów/uczennic,
3) ZST – 40 uczniów/uczennic

Rekrutacja uczestników/uczestniczek projektu będzie prowadzona w terminie: od 20 do 24 kwietnia 2015 roku, w biurze projektu tj. I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza, ul. Mickiewicza 3, 37-100 Łańcut, pokój nr 2, pon. - pt,  w godz. 7.00 - 15.00; kontakt: tel. 17 225-69-99, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a uczestnictwem w projekcie, zapoznaj się z treścią „Regulaminu rekrutacji”.

Dodatkowe informacje można uzyskać również w sekretariatach szkół objętych wsparciem oraz na stronie internetowej: www.edu.powiatlancut.pl

Warunkiem zakwalifikowania uczestnika/uczestniczki do projektu jest spełnienie wymagań kwalifikacyjnych określonych w „Regulaminie rekrutacji” oraz złożenie dokumentów rekrutacyjnych w wyznaczonym terminie.

Udział w projekcie jest bezpłatny

Dokumenty do pobrania:

Zgoda rodziców