Jeszcze tylko jeden piątek i ….

Piątek 24 kwietnia 2015 roku dla uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół nr 2 w Łańcucie był dniem szczególnym. Wraz z dyrekcją, gronem pedagogicznym, koleżankami i kolegami z klas młodszych zebrali się po raz ostatni przed maturą, by wziąć udział w uroczystym pożegnaniu. Najlepszym absolwentom wręczono nagrody i wyróżnienia.

Wśród nagrodzonych byli:

• „Absolwenci na Medal”: Sylwia Skóra i Dominika Wojtas z klasy 3 LA, które osiągnęły wybitne wyniki w nauce, czyli średnią powyżej 4.75 i świadectwo z wyróżnieniem,
  • „Szczególni Absolwenci”: Hubert Krawiec z klasy 4TB i Sylwia Lepionka z 3LA, którzy odebrali gratulacje za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i zaangażowanie na rzecz szkoły,
  • „Wyjątkowi Działacze”:

Paulina Niedziela, Dominika Wojtas i Sebastian Ołeszko z klasy 3 LA – absolwenci pełni pomysłów, chęci oraz zaangażowania w pracę w Samorządzie Szkolnym i organizację szkolnych imprez.

Damian Ilasz, Dawid Grządziel, Ireneusz Słowik i Adam Fleszar z klasy 4 TA biorący aktywny udział w życiu klasowym i społeczności szkolnej oraz aktywnie działających w Samorządzie Klasowym.

Tegoroczni maturzyści odebrali upragnione świadectwa ukończenia szkoły średniej a wraz z nimi zabiorą ze sobą wiedzę i umiejętności zdobyte w naszej szkole. Przed nimi wielkie plany i zamiary.

Wszystkim absolwentom życzymy opanowania stresu i połamania piór na maturze oraz właściwych wyborów na dalszej drodze życia.

Uczniowie klas: 2LA, 3TA i 3TB

Zdjęcia można pooglądać   tutaj i  tutaj