Ogólnopolski Głos Profilaktyki zabrzmiał w Łańcucie

Zespół Szkół Nr 2 w Łańcucie razem z Komendą Powiatową Policji był organizatorem happeningu „Ogólnopolski Głos Profilaktyki 2015”.Tegoroczna akcja po raz pierwszy została wpisana w termin Międzynarodowego Dnia Dziecka. Przedsięwzięcie miało na celu promowanie mody na ŻYCIE WOLNE OD UZALEŻNIEŃ.

Po odczytaniu odezwy do społeczności „Profilaktyka a Ty” przez ucznia naszej szkoły Karola Sobinę, zgromadzona na plantach młodzież szkół łańcuckich: Zespołu Szkół Nr 2, Zespołu Szkół Technicznych, Zespołu Szkół Ekonomicznych i II Liceum Ogólnokształcącego - wykonywała przez 60 sekund wspólny „Zryw Wolnych Serc”, wybijając rytm serca.

Ten „Zryw Wolnych Serc” miał zjednoczyć cały kraj w trosce o to, aby narkotyki, dopalacze, alkohol i przemoc nie odbierały wolności życia.

Agnieszka Chmura-Ruszel