Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenie dla uczniów klas mundurowych

23 listopada żołnierze z I Batalionu Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie przeprowadzili szkolenie w ramach przysposobienia wojskowego dla uczniów naszej szkoły. Zajęcia odbywały się w trzech turach i były dostosowane do poziomu wiedzy i umiejętności naszych kadetów.

I tura: 7.10-8.45- zajęcia dla uczniów klas drugich-orientowanie mapy, zajęcia z busolką oraz wskazywanie azymutów.

II tura: 8.50-10.25 – zajęcia dla uczniów klas pierwszych- kontynuacja zajęć poświęconych posługiwaniu się mapa topograficzną z systemem UTM.

III tura: 11.30- 13.15 – zajęcia dla uczniów klas trzecich i czwartej - posługiwanie się mapą topograficzną z systemem UTM oraz wykład na temat udziału żołnierzy I BSP w misjach stabilizacyjnych.

Zajęcia prowadzone były bardzo ciekawie, wszyscy z ogromnym zaangażowaniem przyswajaliśmy wiedzę. Serdecznie dziękujemy żołnierzom, którzy znaleźli dla nas czas i podzielili się swoim doświadczeniem. Z  niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

Uczniowie z klasy 3la

  Zdjęcia można pooglądać   tutaj

Joomla Templates - by Joomlage.com