Podkarpacki konkurs matematyczny 2013

W sobotę 26 stycznia 2013 roku odbył się w naszej szkole etap powiatowy XIII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Lei. Wzięli w nim udział uczniowie trzecich klas gimnazjum, pierwszych i drugich klas liceum oraz pierwszych, drugich i trzecich klas technikum. Łącznie do zawodów matematycznych rozgrywanych na dwóch poziomach przystąpiło 36 uczniów.

Na poziomie I (tj. gimnazjum , klasy pierwsze liceum i technikum oraz drugie technikum) najlepszymi okazali się:

1. Kinga Kaczmarczyk  – I LO w Łańcucie,
  2. Weronika Kukla  – II LO w Łańcucie,
  3. Szymon Sowa – I LO w Łańcucie

Na poziomie II (drugie klasy liceum i trzecie technikum)  największą liczbę punktów zdobyli:

1.  Kamil Szpila – LO w Żołyni,
  2.  Krystian Bytnar – I LO w Łańcucie,

Mateusz Nicpoń – I LO w Łańcucie,

Kamil Szeląg  – I LO w Łańcucie,

Regina Tkacz – LO w Żołyni,

3. Wojciech Dźwierzyński – ZST w Łańcucie

Konrad Walkowicz – I LO w Łańcucie.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom, którzy pracowali w komisji konkursowej  i poprawiali prace, a wszystkim uczniom, którzy wzięli udział     w konkursie życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Wiatr i Katarzyna Sasor-Dyrda