Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej

Drogi Nauczycielu, któryś całe życie
Swoje poświęcił dla dobra młodzieży,
Któż Ci te trudy zapłaci sowicie,
Godne poświęceń zasługi odmierzy?
Więc w dzień Twego Święta,
Przyjmij skromne dary i zapewnienia,
Że Twojej ofiary nigdy z pamięci
Nam czas nie wymaże!
Więc dziś Ci życzymy spełnienia marzeń,
Byśmy naprawdę my - Twoi uczniowie,
Stali się godni Ciebie - choć w połowie!
Dla wszystkich nauczycieli najlepsze,
 Najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia zdrowia,
 Wyrozumiałości oraz cierpliwości.

 

            W piątek 12 października 2018 roku odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej przygotowana przez uczniów klasy 2 LA i 3 LA. Po przedstawieniu krótkiej historii powstania i działalności Komisji Edukacji Narodowej rozpoczęliśmy Wielką Galę Nauczycielskich Oskarów.

 

Samą galę poprzedziło głosowanie przeprowadzone wśród wszystkich uczniów. Każdy uczeń mógł zagłosować na jednego kandydata w każdej kategorii.

Po podliczeniu głosów wytypowano nauczycieli w sześciu kategoriach. Oto zwycięzcy:

„Mikrofon Roku” – Katarzyna Sasor-Dyrda

„Szwajcarski Zegarek” – Małgorzata Badocha

„Luzak Roku” – Krzysztof Kwolek

„Bratnia Dusza” – Aneta Gawaluch

„Złota Śruba” - Krzysztof Kwolek

Wszyscy laureaci zostali odznaczeni szarfami i otrzymali nagrody w postaci dużych lizaków.

Najlepszy z najlepszych otrzymał statuetkę „Złotą Śrubę”. Nagrody wręczali uczniowie przebrani za znane osobowości sztuki, telewizji i filmu. Byli więc królowa Elżbieta II, Małgorzata Rozenek, Olga Tokarczuk, Kuba Wojewódzki oraz Barbara Mostowiak i Hannah Montana. Całej imprezie towarzyszyła nasza szkolna orkiestra pod kierunkiem braci Kamila i Bartka.

Impreza była bardzo udana. Podobała się zarówno nauczycielom, jak i uczniom.

 

Małgorzata Wiatr

  Zdjęcia można pooglądać   tutaj

Joomla Templates - by Joomlage.com