Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Bogatym nie jest ten, kto posiada, ale ten, kto daje”

W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do akcji „Szlachetna paczka”, w której tysiące ludzi dzieli się radością dawania. W Drużynie Darczyńców wspólnie zmieniamy historie życia ludzi, którzy najbardziej tego potrzebują. Dzięki takiemu docenieniu ich piękna i godności ze strony innych, znów stają się ważni dla samych siebie i zaczynają zmieniać swoje życie. Wybraliśmy rodzinę dwuosobową. Małżeństwo, które boryka się z trudną sytuacją zarówno materialną jak i zdrowotną. Mimo trudów codziennego życia, troszczy się nie tylko o siebie nawzajem, ale i o dwa koty, na które zawsze czeka miska z jedzeniem.

 

Cała społeczność szkolna włączyła się w przygotowanie paczki. Płynęły dary i pieniądze, za które zakupiliśmy potrzebne rzeczy. Był kiermasz ciast upieczonych przez uczniów i pyszna kawa. Dzięki szlachetnym sercom udało nam się spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia Rodziny z nawiązką.

Dziękujemy wszystkim: uczniom, nauczycielom, pracownikom naszej szkoły, znajomym, za okazaną hojność, zaangażowanie i wielkie serca. Część zebranych pieniędzy pomoże również Michałowi, który niedawno uległ wypadkowi motocyklowemu i potrzebuje kosztownej rehabilitacji.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy - jesteście wspaniali!

 

Halina Kloc

     

Joomla Templates - by Joomlage.com