Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozgrywki matematyczne po angielsku

13 grudnia br. odbył się w naszej szkole  III Powiatowy Konkurs Matematyczny w języku angielskim „ I love numbers”.  Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych, a także motywowanie uzdolnionych uczniów do nauki języków obcych, a nauczycieli do pracy z młodymi pasjonatami. 

Konkurs uroczyście otworzyła pani wicestarosta Barbara Pilawa-Kraus wspólnie z panem dyrektorem Bogusławem Blajerem. Po ciepłym przywitaniu, zgodnie z tradycją wyłoniono w drodze losowania organizatora przyszłorocznej edycji konkursu. Za rok gospodarzem będzie Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Łańcucie. Gratulujemy!

 

W zmaganiach matematycznych po angielsku wzięło udział 60 uczniów szkół ponadgimnazjalnych, 12 uczniów gimnazjów oraz 10 uczniów ósmych klas szkół podstawowych z naszego powiatu. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz nagrodzenie zwycięzców i osób wyróżnionych odbędzie się w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Łańcucie 18 grudnia o godzinie 12.00.

Dziękujemy wszystkim – młodym i zdolnym uczniom oraz ich nauczycielom za liczne uczestnictwo i miłą atmosferę. Cieszymy się, że jest wśród nas tak wielu uczniów, którzy chcą rozwijać zainteresowania i pasje, a także sprawdzać swoje umiejętności, mierząc się z innymi, równie utalentowanymi rówieśnikami.

 

Katarzyna Sasor-Dyrda

Zdjęcia można pooglądać   tutaj 

Joomla Templates - by Joomlage.com