Nagrodziliśmy najlepszych

18 grudnia o godzinie 12.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Łańcucie  odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz nagrodzenie laureatów i osób wyróżnionych w III Powiatowym Konkursie Matematycznym w języku angielskim „ I love numbers” Gospodarzem uroczystości była pani Barbara Pilawa-Kraus wicestarosta łańcucki wspólnie z panem Bogusławem Blajerem dyrektorem Zespołu Szkół Nr 2 w Łańcucie.

Wśród uczestników poziomu rozszerzonego najlepszy uzyskany wynik to 19 na 20 możliwych do zdobycia punktów, a średni wynik wszystkich uczestników rozszerzenia to 67% - możemy być zadowoleni bo są to wysokie osiągnięcia.

A oto lista nagrodzonych z tego poziomu: I miejsce: Maciej Kilian, Maksymilian Wojnar; II miejsce: Miłosz Bar, Jakub Drozd, Bartosz Bardian, Patryk Kruba; III miejsce: Jakub Kowalczyk, Mateusz Sroczyk, Maciej Czyjt. Wyróżnienia: Piotr Kaczmarek, Daniel Nietrzeba, Szymon Kwolek oraz Szymon Dziedzic.

Na poziomie podstawowym najlepszy wynik to również 19 punktów na 20 możliwych zaś średni wynik to 42%. Uczniowie nagrodzeni: I miejsce: Patryk Bester; II miejsce: Gabriela Król; III miejsce: Szymon Lęcznar, Kamil Witek. Uczniowie wyróżnieni z poziomu podstawowego: Jakub Chudzik, Kacper Kogut, Jakub Pawlak, Gabriela Korzystka, Katarzyna Makówka, Julia Dyrda, Kielar Maciej, Anna Perec, Karolina Szubart oraz Michał Gargała.

Gimnazja reprezentowało 12 uczniów a szkoły podstawowe naszego powiatu 10 uczniów. W tej kategorii zdobywca pierwszego miejsca osiągnął maksymalną ilość możliwych do zdobycia punktów! Gratulujemy!

Lista laureatów tego poziomu: I miejsce: Damian Kwolek; II miejsce: Monika Szczepańska, Patryk Chmiel, Szymon Kamiński; III miejsce: Adam Trznadel, Jakub Gnyp. Wyróżnienia otrzymali: Maksymilian Jękot, Sebastian Kudyba, Dominika Pawlak, Radosłąw Olbrycht, Jakub Urban oraz Bartosz Pasierb. Średni wynik wszystkich uczestników na tym poziomie jest dość wysoki: 64%. Możemy się tylko cieszyć i mieć nadzieję, że już niedługo uczestnicy konkursu zasilą szeregi naszych łańcuckich szkół ponadgimnazjalnych i będziemy się spotykać na kolejnych edycjach tego i wielu innych konkursów.

Dziękujemy wszystkim – młodym i zdolnym uczniom oraz ich nauczycielom za liczne uczestnictwo, tak duże zainteresowanie oraz miłą atmosferę, a przede wszystkim sportowe zachowanie.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym, a także ich nauczycielom, ponieważ bez wspólnej pracy nie udałoby się osiągnąć takich wyników.

Dziękujemy Wszystkim, którzy pomogli w organizacji konkursu i dzięki temu sprawili, że spędziliśmy wspólnie czas bardzo przyjemnie i pożytecznie.

Katarzyna Sasor - Dyrda