Piknik

9 czerwca odbył się XII Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych. Jak co roku młodzież naszej szkoły aktywnie włączyła się do prac związanych z organizacją i przeprowadzeniem tej imprezy. W sobotę pomagaliśmy przygotowywać stoiska, w niedzielę kadeci klas mundurowych pełnili służbę porządkową na parkingach w centrum miasta,  pomagali wydawać posiłki w czasie pikniku, pilnowali porządku oraz pomagali wszystkim grupom osób niepełnosprawnych.

Na imprezie mieliśmy możliwość poznania wielu ciekawych osób: rozmawialiśmy m.in. z panem Przemysławem Babiarzem – dziennikarzem sportowym TVP, panem Tomaszem Kamińskim – znanym solistą. W czasie trwania Pikniku przeprowadzano zbiórkę pieniędzy na operację serca dla małego Michałka. Michałek jest dzieckiem bardzo pogodnym i doskonale bawił się z  „naszymi” dziewczętami. Chcąc pomóc Michałkowi postanowiliśmy kontynuować działania w szkole. Mamy nadzieję, że choć trochę przyczynimy się do powrotu chłopca do zdrowia.

Do zobaczenia na następnym Pikniku.